kolay slime yapımı A Gizli Silah

Çocukların kas vürutimini bile etkilemesinin cihetı saf yapışmama özelliği de bu oyunu cazip kılar. Kendi slimesini tutmak isteyenler bayağıda tüm malzemeleri ve adım kadem bünyelışını bulabilecekler. Pekâlâ slime ne mimarilır ve hangi malzemeler kullanılır?

Tuhafiyecilerde ve kırtasiye bile satılmaya başlamıştır. ‘Slime ne kuruluşlır’ sorusunun yanıtını öğrenerek siz de kendi slimenizi yapabilirsiniz.

2. Seçtiğiniz jel besin boyasından bir veya iki damla ekleyin. Henüz azca renklendirme pastel bir renk verir; ne derece çok eklerseniz nitelik o kadar çil çil olabilir. İyice karışanne denli karıştırın.

Haberler > Hayat Haberleri > Slime nasıl kuruluşlır? Slime düzenlemek için lüzumlu malzemeler ve slime inşaatı Slime nite konstrüksiyonlır? Slime inşa etmek için gerekli malzemeler ve slime özümlemeı

Yapış yapış bir şekilde uzadığı an kıvamına gelmiş demektir. Artık slimeniz apiko hale gelmiş demektir. Oynamaya saksılayabilirsiniz

Burada okuyacağınız slime tarifi eksiksiz bir duyusal oyuncak yaratır ve çocuklarınızın yapması bâtınin güvenlidir ancak yenilebilir olmadığını hatırlayın. Bu nedenle yaptıkları slime'ı yememeleri sinein onlara görüş kulak olun.

Kıvam allıkıncaya derece karıştırıyoruz ve kenara aldatmaıyoruz. öteki yandan bir kaba bu kase olur anık olan bir bardak deniz bazlı tutkalı dökünüz, bunun üzerine ise bir boduç oda sıcaklığındaki suyu Bu bağlantıda dökünüz. Karıştırmaya devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık akarsu ve besin boyasıyla hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam allıkıncaya kadar karıştırmaya devam ediyoruz. Işaret ekleyebilirsiniz. Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale vardığında olmuş demektir, şayet derin olursa ılık deniz ekleyebilirsiniz.

İsterseniz bu noktada slime bâtınin işaret tozu ekleyin ve ellerinizle slime'ı karıştırın. Kapalı bir kapta saklayın.

Besin boyanızı çok az olarak kavanozun içine serpiniz. Vakit kaybetmeden arkası sıra birazcık da işaret atınız ve karıştırmaya temellayınız. Karıştırdıkça slimler kullanmış başüstüneğunuz besin boyasının rengine dönüşecektir.

Bunu da kılıklı olarak etiketlediğiniz torbaya koyun. Son artan dilimi hiç kimseye dokundurmadan denetçi olarak etiketlediğiniz torbaya kucak. Hazırladığınız bu paketleri serin ve kuru bir yerde saklama edin. Günce olarak yoklama ettiğinizde ekmeklerdeki oluşan küfün yoğunluğu ne ellerimizi yıkamamız icap ettiğini onlara gösterecektir!

Yaptığı resimde boyalar yere yakın akarken arsaçekimi kuvvetinin olduğunu bu nedenle boyasının aktığını anlatabilirsiniz. Böylecene bulaşık boyayla bu hadiseı gözlemlemiş olacaktır.

Slime, hem toplanması kolay hem tek yere yapışmıyor ve çocuğunuzun kas vürutimi bağırsakin çarpıcı bir durumdur. Son zamanlarda özellikle sosyal medyada sık pıtrak karşılaşmış olduğumız bir oyundur.

Yeşil renk aldıktan sonra kavanozun ağzını açın ve kestiğiniz bir miktar kahve filtresi kağıdını ispirtoya garprın. Bir sayaç denli beklettiğinizde kahve filtre kağıdınızın hâkim olarak sarı ve yeşil renk almış olduğunı görürsünüz. Kağıdınızda dominant olarak çıkan bu yeşil rengi yaprağa klorofil adlı bir maddenin verdiğini açıklayabilirsiniz. Klorofil bitkilerde bereketli oranda ve başat evetğu sinein kağıdınıza çıdem sarı rengi ağırlıklar. Ancak sonbaharda klorofil nicelikı azalır, yapraklar sarı ve tonları renklerde görülebilirler.

Haberler > Yaşam Haberleri > Slime ne konstrüksiyonlır ve slime malzemeleri nelerdir? Slime ne mimarilır ve slime malzemeleri nelerdir?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *